عایق رطوبتی نانو چیست؟
همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، رطوبت خصوصا در مناطق شرجی و مرطوب و در برخی صنایع می‌تواند موجب خسارت‌های زیادی شود.

تاریخ انتشار : 1399/4/17/ نمایش : 111 / نظرات : 0

همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، رطوبت خصوصا در مناطق شرجی و مرطوب و در برخی صنایع می‌تواند موجب خسارت‌های زیادی شود. عایق رطوبتی نانو پلیمر از مواد پلیمری ساخته شده است که تاثیر زیادی در کاهش اثر رطوبت بر ساختمان دارند. با توجه به میزان مواد پلمیری که در ساختمان عایق استفاده شده است، تاثیر این نوع عایق می‌تواند متفاوت باشد.
لازم به ذکر است که تمامی عایق‌های رطوبتی نانو، با دارا بودن پایه آبی سیلیکونی کاملا دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه ضرری برای اکوسیستم ندارند. برای نصب عایق رطوبتی نانو پلیمر از روش اسپری کردن استفاده می شود که به صورت لایه ای نازک سطح را می پوشاند و همین خاصیت باعث شده است که برای تمام انواع سطح ها مانند فلزی و غیرفلزی قابل استفاده باشد. البته نصب عایق رطوبتی نانو به صورت شخصی توصیه نمی شود و بهتر است که برای انجام این کار از افراد متخصص استفاده شود.
 

موارد استفاده عایق رطوبتی نانو

از این عایق رطوبتی می توان در موارد مختلفی مانند پشت بام، سرویس بهداشتی، استخر، پایه های پل، پایه ستون های برق، مخزن ذخیره لوله های خطوط انتقال نفت و گاز، عایق کاری حوضچه های پرورش ماهی، عایق کاری آبنما، کف کارخانه و فروشگاه، درزگیری و آب بندی پشت بام و … استفاده کرد.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر